SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Najdôležitejšia je pre nás vaša spokojnosť v spojení s vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou našich výrobkov.

Navrhujeme a vyrábame prístrešky a prestrešenia. Zameriavame sa na drevené prístrešky a pergoly, nerezové prístrešky a oceľové prístrešky. Vždy používame len kvalitný a praxou overený materiál ako KVH lepené hranoly, nerezovú oceľ (antikor) a kvalitne pozinkovanú oceľ. V závislosti od účelu pokrývame prístrešky sklom, originálnym polykarbonátom Lexan® alebo plechom.

Ponúkame rôzne typy brán a bránok k vstupom a vjazdom do domov, záhrad, firiem, logistických a priemyselných parkov a pod. Vďaka širokým možnostiam výplní a nášmu zmyslu pre detail sa brány vyznačujú vysokou eleganciou a moderným dizajnom. Komfort zvyšuje možnosť motorizácie brány.

Pri výrobe zábradlí je pre nás vždy na prvom mieste vaša bezpečnosť a vysoká kvalita. Ponúkame nerezové zábradlia a samonosné či výplňové sklenené zábradlia. Pri výrobe používame najčastejšie lepené kalené sklo a nekalené lepené sklo Conex.

Nerezová oceľ (antikor) je naším obľúbeným materiálom. Radi z nej vyrábame nielen ploty, brány či prístrešky, ale aj výrobky na mieru. Pri výrobe zvlášť dbáme na spoje nerezového materiálu, ktoré na našich výrobkoch nie sú viditeľné voľným okom a ani cítiť na dotyk.
 

Sklenené systémy slúžia najmä na výrobu sklenených interiérových zástien, zasklievanie balkónov, lódžií, terás, zimných záhrad a pod.

Ľahká konštrukcia a jednoduché i osvedčené mechanické riešenia garážových brán zaručujú ich bezporuchovú prevádzku po celú dobu používania.

Priemyselné oplotenia sú komplexnými riešeniami odhraďujúcimi firemné, priemyselné, výrobné, športové alebo verejné priestory. Na rozdiel od bežných oplotení je pre ne typická zvýšená odolnosť, tuhosť, väčšia výdrž a sú pripravené na časté používanie.

Všetky materiály, ktoré používame patria medzi špičku, o čom svedčia značky našich dodávateľov a certifikáty, ktoré sú zárukou bezpečnosti materiálov. Najmä pri balkónových výplniach a posuvných sklenených systémoch treba na tento fakt myslieť v prvom rade a netreba naň zabúdať.

Samozrejmosťou je výpočet cenovej kalkulácie, zameranie, výber z množstva vzoriek v našej vzorkovej predajni, poradenstvo, výroba, montáž až po dodanie na finálny stav.

 

 

 
 
kontakt
 

Metalinox - tieniaca technika s.r.o.

Dohnányho 8 (showroom)

917 02 Trnava 

kontakt
 

Mobil: 0917 535 739 - predajca

predajna@metalinox.sk

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 917 535 739
     
  predajna@metalinox.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT